«Ақтөбе-Новосокольники» телекөпірі өтті

15 қаңтарда жерлесіміз, Кеңес Одағының Батыры Әлия Молдағұлованың Псков облысының Новосокольники жерінде ерлікпен қаза тапқанына 80 жыл толуына орай «Ақтөбе-Новосокольники» телекөпірі өтті.

Онлайн форматта өткен кездесуге Новосокольники ауданының әкімшілігі, Новосокольники аудандық тарихи-өлкетану музейінің директоры Елена Васильевна Маркова, Ақтөбе  қауымдастығының өкілі, Мәскеу болат және қорытпалар институтының доценті Төлешов Асылбек Қуантайұлы, Бисембай Хабиеватың қызы Ария Бисембайқызы,тарих ғылымдарының кандидаты, Қ.Жұбанов атындағы университеттің тарих факультеті, тарих және дінтану кафедрасының доценті Перевезенцев Александр Леонидович қатысты.