Отбасы – бақыт мекені

15 мамыр Халықаралық отбасы күніне орай Әлия музейінде  «Отбасы – бақыт мекені» атты танымдық кездесу шарасы өткізілді.

Жыл сайын 15 мамырда  БҰҰ Бас Ассамблеясы 1993 жылы бекіткен Халықаралық отбасы күні атап өтіледі.

Шарамызға   үлгілі,  көпбалалы отбасы, ерлі – зайыпты Рүстем Рахманұлы  мен  алтын алқа  иегері, «Indigo»  логопедия орталығының негізін қалаушы  Эльмира Бақытжанқызы Дәрібаевтар  қатысып, жастарға отбасы құндылықтарын, өнегеліліктің үлгісін, жауапкершілік пен сыйластықтың  маңыздылығын  айқындап берді.

Сонымен қатар шараға қатысқан  Кеңес Одағының Батыры М.Мәметованың  жоғары медицина колледжінің  студенттері  белсенділік танытып, көкейіндегі   сұрақтарына  жауаптар алды.

Шара  соңында  музей директоры Е.Қалтаева музей атынан  «Құттықтау хат»  пен естелік  сыйлық табыс етті.

Шараның мақсаты: отбасы институтын  нығайту, оның имиджін насихаттау, ата-аналардың бала тәрбиесіндегі міндеті мен  жауапкершілігін арттыру.