"Ауғанның асуында от кешкендер" атты Ауған жауынгерлерімен тақырыптық кездесу өткізілді

13 ақпанда Кеңес Одағының Батыры Ә.Молдағұлованың облыстық мемориалды музейі ҚР ҚМ "Әскери-техникалық мектеп" РМҚК Ақтөбе филиалының залында Ауғанстаннан әскерлерді шығару күніне арналған "Ауғанның асуында от кешкендер" атты Ауған жауынгерлерімен тақырыптық кездесу өткізді.

Іс-шараның мақсаты: жастардың бойына жауапкершілік, ерлік, борыш, намыс, патриотизм сияқты ұғымдар туралы түсінік қалыптастыру; Ауғанстандағы отан қорғаушылардың ерлігі мен ерлігін насихаттау; еліне, жерлестеріне деген мақтаныш сезімін ояту, аға буынға құрметпен қарауға тәрбиелеу.

Іс-шараның қонақтары: Ауған соғысының ардагерлері: Галеев Гумер Абдулвалиевич, Бердіғалиев Жонысқали Кузаирович, Зайнеденов Нұрлан Альмуратович, Мурсалимов Ермекбай Жеткеншикович, Ғабдрахманов Елемес Еламанович, Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің ардагерлері, ҚР Қорғаныс министрлігінің «Әскери-техникалық мектебінің» Ақтөбе қаласындағы филиалының офицерлері, Ақтөбе қаласындағы ҮЕҰ өкілдері, облыстық мәдениет мекемелерінің өкілдері.

Шараға ҚР Қорғаныс министрлігінің «Әскери-техникалық училищесі» МКҚК Ақтөбе филиалының сарбаздары белсенді түрде қатысты.

Іс-шара барысында тақырыптық фильмдер, слайдтар көрсетілді, қонақтарға сөз кезегі берілді. ҚР Қорғаныс министрлігінің «Әскери-техникалық мектебінің» Ақтөбе филиалынан шақырылған сарбаздар сахнаға шығып өз өнерлерін  көрсетіп, ауған ардагерлері жастардың сұрақтарына жауап берді. Шара соңында мектеп басшылығы ауған жауынгерлеріне естелікке сыйлық табыстады. Қатысушылар Кеңес Одағының Батыры Ә.Молдағұлованың облыстық мемориалды  музейінің қоры мен С.Жиенбаев атындағы облыстық балалар және жасөспірімдер кітапханасының қорынан әкелінген кітап көрмесімен танысты.