«Шығыстың қос шынары» тақырыбында вен диаграммасы өтті

25 қаңтарда №27 жалпы білім беретіп орта мектеп-лицейінде  музейдің ұйымдастырумен Кеңес Одағының Батырлары Әлия мен Мәншүктің өмірі мен ерлік жолдарын дәріптеуде «Шығыстың қос шынары» тақырыбында вен диаграммасы өтті.

Мақсаты: Кеңес Одағының Батырлары Әлия мен Мәншүктің ерлігін, патриоттық сезімін жас ұрпақ бойына насихаттау. Логикалық қабілетін дамыта отырып өмірі мен ерлік жолдарындағы ұқсас жақтары мен айырмашылықтарына мән беріп,  вен диаграмасында көрсету.

Шара барысында Кеңес Одағының Батырлары, қазақтың қаршадай батыр қыздар Әлия мн Мәншүктің өмірі мен ерлік жолына экскурсия жасап, жылжымалы көмемен таныстыру.

Аталмыш шараға №27 жалпы білім беретін орта мектептің «Әлия» патриоттық клубының мүшелері мен 9 сынып оқушылары қатысады.